Wędzarnia ogrodowa 165

Kategorie:WĘDZARNIE » WĘDZARNIE » Wędzarnie Ogrodowe

Cena:1610.00

 

WĘDZARKA OGRODOWA

Wędzarka służy do wędzenia zimnego i gorącego mięsa drobiu i ryb. Dokładne utrzymanie temperatur wędzenia przy pomocy przepustnic zainstalowanych w wędzarce i termometru, umożliwia uzyskiwanie smacznych wyrobów wędzarniczych. Wytwarzanie dymu odbywa się ze specjalnie przygotowanej mączki drzewnej z drzewa olchowego, bukowego lub wiśniowego.
   Paliwo do wędzarki można również przygotować samodzielnie nawet w warunkach biwakowych. Niektóre rodzaje paliwa do wędzarki mają domieszki przypraw korzennych, co podnosi jakość wyrobów.
   Wędzarka jest łatwa w obsłudze, bezpieczna i ekologiczna, wykonana ze stali zabezpieczonej antykorozyjnie. Waży około 20 kg, jest łatwa w transporcie. Sam proces wędzenia daje dużo satysfakcji użytkownikowi, i również jest odstresowujący, polecany szczególnie osobom pracującym w warunkach ciągłego napięcia i deficytu czasu. Do wędzenia potrzebne są małe ilości mączki drzewnej, wiórów, trocin lub małych kawałków wymienionych drzew oraz niewielka ilość węgla drzewnego (przy wędzeniu gorącym) . Wyroby wędzarnicze wytworzone w naszej wędzarce są bardzo smaczne, odpowiadające indywidualnym gustom i lepsze, niż te, które możemy nabyć w sklepach mięsnych.

 


WĘDZARKA OGRODOWA M165

Dane techniczne

  1. Wysokość całkowita 165 cm
   Pokrywa 46 cm
   Korpus 66 cm w tym użytkowa wysokość 55 cm
   Podstawa 53 cm

 

  1. średnica korpusu 54 cm
   Średnica podstawy 34 cm.

 

  1. waga wędzarki 26 kg + żarnik 3 + drenownik 1= 30 kg

 

 1. Dostępne w dwóch wersjach:
  1. malowane farbą ftalową,
  2. malowane farbą proszkową, odporną na wysokie temperatury
Copyright © 2012 wedzarenka.pl | Sklep internetowy Quick.Cart | Projekt i realizacja: Smokershop.pl